Test na COVID-19

CHROŃ SIEBIE I INNYCH
Zamów i zrób test na wirus COVID19 w swoim domu.

W dzisiejszych trudnych czasach, kiedy z każdej strony słychać informację na temat zachorować na koronawirus żyjemy w ciągłym lęku. Martwimy się o siebie i o swoich bliskich.  Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mamy do zaproponowania test na obecność koronawirus. Test jest prosty w użyciu i można wykonać go w warunkach domowych.

O TEŚCIE

COVID-19 lgG Szybki test kasetkowy (krew pełna ,surowica, osocze) to test immunochromatograficzny oznaczający przeciwciała lgG i lgM przeciw 2019 nCoV krwi pełnej surowicy i osocza. Zapewnia jedynie on wstępny wynik testu i dlatego każda próbka sygnalizująca Covid lgG/LgM(we krwi pełnej, surowicy czy osoczu) musi być potwierdzona alternatywnymi metodami wykrycia i badaniami klinicznymi.

Szybki test kasetkowy 2019-nCoV IgG/IgM jest testem immunochromatograficznym z przepływem bocznym. W teście wykorzystuje się przeciwciało przeciw ludzkiemu IgM (linia testowa IgM), anty-ludzkie IgG (linia testowa IgG) i kozie anty-królicze IgG (linia kontrolna C) immobilizowane na pasku nitrocelulozowym. Burgundowa podkładka z koniugatem zawiera złoto koloidalne skoniugowane z rekombinowanymi antygenami 2019-nCoV skoniugowanymi ze złotem koloidalnym (koniugaty 2019-nCoV) i koniugaty króliczej IgG-złoto. Gdy próbka, a następnie bufor testowy są dodawane do obszaru (S), przeciwciała IgM i / lub IgG, jeśli są obecne, wiążą się z koniugatami 2019-nCoV, tworząc kompleks przeciwciał antygenowych. Kompleks ten migruje przez membranę nitrocelulozową poprzez działanie kapilarne. Kiedy kompleks styka się z linią odpowiedniego unieruchomionego przeciwciała (anty-ludzka IgM i / lub anty-ludzka IgG), kompleks jest uwięziony i tworzy bordowy pasek (wynik pozytywny). Brak kolorowej linii w obszarze (S) wskazuje na negatywny wynik testu.

Test zawiera kontrolę wewnętrzną (region C). Jeśli w tym miejscu nie pojawia się linia kontrolna, wynik testu jest nieprawidłowy i próbkę należy ponownie przetestować przy użyciu nowego testu.

Test Covid19 – 50 zł brutto /sztuka
Opakowanie 25 sztuk – 1250 zł brutto

ZAMÓW TEST POD NUMEREM TELEFONU: 662 499 713

INSTRUKCJA OBSŁUGI – POBIERZ

Wyróżnienia

Dental Dialog - Indywidulane szkolenia protetyczne dla stomatologów i dentystów.