Protetyka Stomatologiczna

Najnowocześniejsze techniki wytworzenia prac protetycznych, systemy CAD/CAM do komputerowego projektowania i frezowania, precyzja wykonania nowoczesnej odbudowy protetycznej stanowi jeden z najważniejszych czynników decydujących o sukcesie wytworzonej pracy protetycznej.

Współczesna technika w oparciu o technologie CAD/CAM umożliwia wykonanie rekonstrukcji o najwyższej precyzji i dokładności nie osiągalnej tradycyjnymi metodami. Złożoność materiałowa jak i poszczególne etapy przygotowania wymagają wyjątkowej staranności pracy oraz kontroli.

W dobie najnowocześniejszych technologii, druku 3D jest możliwość stworzenia skomplikowanych prac protetycznych, ortodontycznych które spełnią oczekiwania najbardziej wymagającego pacjenta.
Do najbardziej pożądanych prac protetycznych można zaliczyć:

  • Korony i mosty na podbudowie z tlenku cyrkonu,
  • Korony i mosty na implantach
  • Protezy na implantach
  • Prace kombinowane
  • Protezy szkieletowe

Każdy etap pracy oraz skomplikowane procesy termiczne są kontrolowane każdorazowo aby pacjent otrzymał produkt spełniający najwyższe standardy jakościowe.

Indywidualne podejście do potrzeb pacjenta, dialog oraz pełna analiza przypadku to gwarancja satysfakcji pacjenta. Na uwadze trzeba mieć przede wszystkim sytuację jaka jest w jamie ustnej pacjenta. Odbudowa wysokoestetyczna powinna być odtworzona zgodnie z zasadą techniki dentystycznej.

Wyróżnienia

Dental Dialog - Indywidulane szkolenia protetyczne dla stomatologów i dentystów.