O mnie

Gabriela Kamińska

Jako pierwsza w Polsce byłam użytkownikiem kolorowego  skanera wewnątrzustnego Trios do skanowania jamy ustnej pacjenta, a moje laboratorium wyposażone w najnowocześniejsze technologie CAD/CAM do komputerowego projektowania i frezowania prac protetycznych dało podstawy do mocnej pozycji na rynku placówki stomatologicznej Stoma – Dental.

W 2015 roku otrzymałam nagrodę Człowiek Roku 2014 w Rybniku, w 2017 zdobyłam wyróżnienie jako Lider Rozwoju Regionalnego przyznawane przez Polską Agencję Przedsiębiorczości. W 2018 roku zostałam laureatką Osobowość Roku  2017 w Rybniku, w kategorii Biznes organizowanym przez Dziennik Zachodni natomiast zajęłam drugie miejsce w województwie śląskim.

Jestem osobą, która nieustannie się szkoli. Odbyłam łącznie ponad 30 kursów w zakresie stomatologii i protetyki. Jako pierwsza w Polsce wykonałam elastyczną epitezę twarzy dla pacjentów onkologicznych. Jest autorką wielu publikacji. Mogę pochwalić się publikacjami w Nowoczesnym Techniku Dentystycznym na temat :  Zastosowania modeli 3D w rekonstrukcjach chirurgii szczękowo- twarzowej, Epitezy Twarzy, czy Rekonstrukcja Uzębienia Pacjentów po Rekonstrukcjach. Żuchwa 3D, którą stworzyłam dla młodego pacjenta była szablonem operacyjnym.  Z moim zdaniem liczy się wielu wybitnych  chirurgów pracujących z pacjentem rekonstrukcyjnym.

Ukończyłam Wyższą Szkołę Inżynierii Dentystycznej i jestem właścicielką patentu – Indywidualny implant zębowy.

 

Wyróżnienia

Dental Dialog - Indywidulane szkolenia protetyczne dla stomatologów i dentystów.